Nogomet, Liga prvaka

Mandžukić bez komentara, Dybala sretan povratkom

/PIXSELL

Hrvatski reprezentativni napadač Mario Mandžukić (30) odbio je srijedu razgovarati s hrvatskim novinarima nakon pobjede Juventusa nad Dinamom od 2-0 u Torinu, prošavši prostorom predviđenim za susret igrača i novinara, žureći i ne osvrčući se na molbe hrvatskih izvjestitelja da stane

Mandžukić je igrao do 85. minute kada ga je zamijenio argentinski napadač Paulo Dybala koji se vratio na teren nakon ozljede. Hrvatski napadač je ispraćen pljeskom publike, a Dybala koji ga je zamijenio stao je pred novinare i rekao kako je jedva čekao povratak na travnjak.

"Možda još uvijek ne mogu igrati 90 minuta, no posljednjih dana nisam osjetio nikakve poteškoće. Ne znam gdje ću igrati u nadolazećim utakmicama, mogu igrati bilo gdje u napadu te ću biti sretan na kojem god mjestu zaigrao", izjavio je 23-godišnji igrač koji se bio ozlijedio u listopadu igrajući protiv Milana.

U ponedjeljak je ždrijeb osmine finala, a Argentinac je napomenuo da se crno-bijeli ne boje niti jednog protivnika.