Serie A 2016/17

Serie A: Inter lakoćom svladao Lazio 3-0

Hrvatski reprezentativci Ivan Perišić i Marcelo Brozović odigrali su čitavu utakmicu za Inter

Nogometaši Intera su u susretu 18. kola talijanskog prvenstva u srijedu na svom terenu svladali Lazio sa 3-0 (0-0).

Pobjednik je bio odlučen praktički u roku od dvije minute kada su Banega (54) i Icardi (56) početkom drugog poluvremena postigli dva pogotka u vrlo kratkom razdoblju, da bi konačni rezultat svojim drugim golom postavio Icardi (65).

Hrvatski reprezentativci Ivan Perišić i Marcelo Brozović odigrali su čitavu utakmicu za Inter, a Brozović je u skoku glavom osvojio loptu na sredini igrališta i potom uposlio Banegu koji je potom odličnim udarcem sa 25 metara doveo inter u vodstvo.

Ivan Vargić ostao je na klupi Lazija.

Ovom pobjedom Inter je sedmi sa 30 bodova, dok je Lazio ostao četvrti sa 34.

Na vrhu je Juventus sa 42 boda sedam više od druge Rome.

U utorak je Atalanta na svom terenu svladala Empoli sa 2-1, u četvrtak će igrati Roma - Chievo, Cagliari - Sassuolo, Fiorentina - Napoli, Palermo - Pescara, Sampdoria - Udinese i Torino - Genoa dok će se dvoboji Crotone - Juventus i Bologna - Milan igrati 8. veljače.