Talijanski nogometni kup

Milan izborio četvrtfinale Kupa

acmilan.com

Nogometaši Milana izborili su plasman u četvrtfinale talijanskog Kupa nakon što su u dvoboju osmine finala na San Siru pobijedili Torino 2-1

Gosti su poveli golom Andrea Belottija u 27. minuti, no Milan je u drugom dijelu okrenuo rezultat golovima Juraja Kucke (61) i Giacoma Bonaventure (63). U 87. minuti gosti su ostali s igračem manje nakon što je isključen Antonio Barreca.

Hrvatski nogometaš Mario Pašalić zaigrao je za Milan posljednjih deset minuta.

Milan će u četvrtfinalu igrati protiv Juventusa koji je u srijedu pobijedio Atalantu 3-2 uz sjajnu predstavu Marija Mandžukića. Hrvatski napadač je prvo u 23. minuti asisirao Dybali za 1-0, a potom je sam zabio u 35. minuti. Atalanta je smanjila preko Konka u 71. minuti, da bi Pjanić iz penala u 75. povećao na 3-1. U 81. minuti je Latj postavio konačnih 3-2. Mandžukić je igrao cijelu utakmicu, a u 62. minuti je u igru ušao i Marko Pjaca.