Plivanje

Tri medalje i pehar Lea Bavdeka sa 9. Međunarodnog mitinga "Festival plivanja 2012"

Tri medalje i pehar Lea Bavdeka sa 9. Međunarodnog mitinga

Na 50-metarskom bazenu Utrina u organizaciji PK Dubrava održao se 9. međunarodni miting "Festival plivanja 2012".

PK Jadera je predstavljalo 6 članova koji su nastupili u konkurenciji od 457 natjecatelja iz 23 kluba, uz hrvatske klubove nastupili su natjecatelji iz Srbije te Bosne i Hercegovine.

Najbolje rezultate ponovo je postigao Leo Bavdek koji je osvojio 3 medalje i pehar za najvrjedniji isplivani rezultat u svojoj kategoriji, tako je u disciplini 100m slobodno sa vremenom 1:00.14 doplivao do prvog mjesta, osvojio 495 LEN bodova i uz zlatnu medalju na kraju natjecanja zaradio i pehar, u disciplini 100m leptir osvojio je drugo mjesto sa vremenom 1:11.86, a istu poziciju na postolju je zauzeo u disciplini 100m prsno s vremenom 1:22.61.

Dobre plasmane su ostvarili i Nikita Baraba koja se jednom plasirala na četvrto mjesto u disciplini 50m leđno i dva puta na peto mjesto u disciplinama 50m prsno i 50m slobodno, Lucijan Krpina se dva puta plasirao na četvrto mjesto u disciplinama 100m slobodno i 100m leptir i Petra Rudić koja se plasirala na četvrto mjesto u disciplini 50m slobodno.

Ekipa koja je nastupla na natjecanju: Ante Nižić, Leo Bavdek, Lucijan Krpina, Nika Sipina, Nikita Baraba, Petra Rudić.

Trener koji je vodio ekipu: Marijan Čulina, prof.

Dodavanje novih komentara je onemogućeno.