Nogomet, Premiership

Luka Modrić vratio se sa stilom!

Luka Modrić svoj je povratak na teren porslavio pogotkom nakon samo 11 minuta igre premierligaškog dvoboja Tottenhama i West Hama na White Heart lane-u, koji su Spursi dobili rezultatom 2-0. Drugi zgoditak je postigao najbolji strijelac Premiershipa, Jermain Defoe u 81. minuti.

Povratnički pogodak Luka je postigao, nakon preciznog dodavanja brzonogog Aarona Lenona s desene strane. Englez je ubacio, a Luka je sjajnim udarcem od trave prevario vratara gostiju i doveo svoju momčad u vodstvu što je izazvalo oduševljenje na terenu i tribinama.

U sastavu Tottenhama, još je zaigrao Vedran Ćorluka dok je Niko Kranjčar ušao u nastavku susreta.

Podsjetimo, Luka se oporavlja od loma noge još od kraja ljeta, a pogodak je zabio već u drugoj utakmici nakon povratka na teren. Proteklog vikenda odigrao je tek dvadesetak minuta u remiju s Aston Villom.