Odbojka, 1-B liga

Odbojkaši Zadra pokvarili debi Jelića na klupi Gorana

Zadrani i nakon trećeg kola maksimalni

U županijskom derbiju u 3. kolu 1-B lige odbojkaši OK Zadar pobijedili su Gorana iz Bibinja u njegovoj dvorani u OŠ Stjepana Radića, rezultatom 3-1 (25-22, 20-25, 25-16, 25-20).

Na taj način je Ivica Jelić, bivši izbornik hrvatske ženske reprezentacije u debiju na klupi Bibinjaca startao porazom. Zadrani su dobili neizvjesni prvi set, da bi domaći odbojkaši izjednačili na 1-1. I kada su domaći navijači oočekivali bolju igru i pobjedu svojih ljubimaca Zadrani su zaigrali odlično, pokazali su i veću želju za pobjedom.

Bibinjcima se tijekom drugog seta ozlijedio kapetan Antonio Kinda što je dodatno odvelo utakmiicu namlin Zadrana.

Zarani nakon trećeg kola i dalje imaju maksimalan učinak, dok su Bibinjci doživjeli svoj drugi poraz.