Nogomet, pripremne utakmice

Modrić i Ćorluka zapaženi u prijateljskoj utakmici

Nogometaši Tottenhama pobijedili su u prijateljskom ogledu engleskog trećeligaša, Exeter City, s 3-0. Oba hrvatska nogometaša su odigrala po 45 minuta.

Vedran Ćorluka je igrao tijekom prvog poluvremena, dok je Luka Modrić ušao u nastavku i bio je, po ocjenama izvjestitelja za službenu internet stranu kluba, jedan od najzapaženijih u pobjedi.

Modrić je sudjelovao kod drugog pogotka svog kluba, a tu je akciju pogotkom zaključio Aaron Lennon. No, u još nekoliko akcija je Modrić pripremao šanse svojim suigračima, ali u tim trenucima zakazala je napadačka okosnica londonskog kluba.

U prvom dijelu su u napadu igrali Defoe i Keane, a u nastavku Bent i Pavljučenko. Bent je zaokružio listu strijelaca pogotkom u 81. minuti, dok je prvi pogodak na ogledu djelo O'Hare.