Odbojka, 1-B liga

Odbojkašima Zadra derbi s Goranom na Višnjiku

Zadrani od 0-2 do 3-2

U jučer odigranom susretu 11. kola Jedinstvene Prve B muške odbojkaške lige, u županijskom derbiju odbojkaši Zadra pobijedili su u svojoj dvorani na Višnjiku momčad Gorana iz Bibinja rezultatom 3-2, po setovima (17-25, 25-27, 25-22, 25-20, 15-12).

Konačni rezultat sve govori o tome kakva se borba za svaki bod vodila jučer. Utakmicu su bolje započeli Bibinjci kojima i pripadaju prva dva seta. Činilo se da su nadomak pobjede ali tako nisu mislili igrači trenera Marina Masnića koji se nakon zaostatka od 2-0 u setovima bude i u potpunosti preokreću susret.

Preostala tri seta pripala su njima te je po završetku utakmice uslijedilo njihovo veliko slavlje. Ovi susreti između Zadra i Gorana uvijek su izuzetno dramatični pa je takav bio i ovaj. Ipak, kao što smo već rekli pobjeda od 3-2 u setovima na kraju je pripala Zadranima.

Na ljestvici Zadar se nalazi na petom mejstu s šest pobjeda uz četiri poraza dok je Goran osmi s pet pobjeda i pet poraza. U vodstvu je i dalje momčad Gornje Vežice.