Odbojka, 1-B liga muški

Pobjeda odbojkaša Zadra, poraz Gorana

Svoje susrete 7. kola Prve B muške odbojkaške lige jučer su odigrali odbojkaši Zadra i Gorana iz Bibinja. Zadrani su pobijedili u Višnjiku Brod 3-0 (25-15, 25-21, 25-18) dok je Goran kod kuće izgubio od Zrinski Vukovara 0-3 (25-27, 22-25, 18-25).

Odbojkaši Zadra stigli su do četvrte ovosezonske pobjede u natjecanju u 1 B ligi. Njihov protivnik Brod nije im uspio ozbiljnije zaprijetiti tako da u igrači trenera Marina Masnića uvjerljivom pobjedom donekle isprali gorak okus poraza iz prošlog kola kod Valpovke. Jučer su Zadrani bili dominantni od samog početka susreta te su ga na kraju mirno i priveli kraju u svoju korist.

Za razliku od njih Bibinjci nisu uspjeli nadjačati u svojoj dvorani momčad Zrinskog. Prvi set bio je dosta izjednačen ali je na kraju ipak pripao gostima.

U nastavku utakmice igrači Gorana prijetili su i dalje ali nisu imali snage za iznenaditi odličnu momčad iz Vukovara.   Nakon sedam odigranih kola i Zadar i Goran imaju učinak od četiri pobejde i dva poraza te se nalaze u sredini ljestvice.

Ostali rezultati: Gornja Vežica- Croatia 3-0, Split- Velika Gorica 2-3, Opatija - Dubrovnik 3-2.