Nogomet, Premiership

Chelsea srušio i Bilićev West Ham

AP Images

Ni Bilić nije uspio zaustaviti Chelsea. Momčad Antonija Contea kao gost je slavila 2:1 u londonskom derbiju 27. kola Premier lige te tako nastavila juriš prema naslov prvaka

Iako je West Ham bio bolja momčad na otvaranju, Chelsea je prvi poveo. Igrala se 25. minuta kada su plavci izveli brzu kontru koju je završio Hazard. Do kraja poluvremena gosti su imali nekoliko prilika da udvostruče vodstvo, ali rezultat se nije mijenjao.

No, već u 50. minuti bilo je 2:0 kada se Diego Costa najbolje snašao u gužvi nakon udarca iz kuta i zabio 17. gol sezone za 2:0. Čekićari su do kraja tražili smanjenje, dok su se plavci orijentirali na kontre, no rezultat se nije mijenjao sve do sudačke nadoknade kada je Lanzini zabio počasni gol za 2:1.