Nogomet, Serie A

Milan slavio protiv Genoe, Pašaliću 16 minuta

acmilan.com

U susretu 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na San Siru svladao Genou sa 1-0 (1-0)

Strijelac jedinog gola bio je Matias Fernandez u 33. minuti.

Mladi hrvatski nogometaš Mario Pašalić igrao je za Milan od 74. minute.

Milan je sada šesti sa 53 boda, jednim više od sedme Atalante koja će u nedjelju dočekati Pescaru, dok je Genoa 16. sa 29 bodova.

U prvoj utakmici igranoj u subotu Torino i Inter su igrali 2-2 (1-1). Goste je u vodstvo doveo Kondogbia (27), domaći su uspjeli preokrenuti preko Basellija (33) i Acquaha (59) da bi konačni rezultat postavio Candreva (62). Ivan Perišić igrao je svih 90 minuta, dok je Marcelo Brozović ušao u igru u 75. minuti za Inter.

Inter je ostao peti sa 56 bodova, jednim manje od četvrtog Lazija koji u nedjelju gostuje kod Cagliarija, a dva više od Milana, dok je Torino 10. sa 40 bodova.

Na vrhu je Juventus sa 70 bodova, druga Roma ima 62, a treći Napoli 60.

U nedjelju na programu susreti Empoli - Napoli, Atalanta - Pescara, Bologna - Chievo, Cagliari - Lazio, Crotone - Fiorentina, Sampdoria - Juventus, Udinese - Palermo i Roma - Sassuolo.