Košarka, NBA Liga

Dobri nastupi trojice Hrvata

AP Images

U srijedu ujutro u NBA ligi nastupila su četvorica hrvatskih košarkaša, od kojih je najbolji učinak imao Mario Hezonja

Orlando je izgubio od prvaka Clevelanda s 102-122, a za Magic su nastupila oba hrvatska igrača. Mario Hezonja je imao dobru večer s 13 poena (šut 3-8), dva skoka i asistencijom za 22 minute igre, dok je Damjan Rudež igrao samo četiri minute i ubacio dva koša (šut 1-2). Kod Cavsa je triple-double učinak ima LeBron James (18 koševa, po 11 skokova i asista).

Šarić je u porazu Philadelphije protiv Brooklyna (141-118) igrao 19 minuta i ubilježio 10 poena (šut 4-9) te 2 asista i tri skoka.Netsi su u ovoj utakmici u prvom poluvremenu zabili čak 81 koš, čime su izjednačili klupski rekord otprije 34 godine.

Bojan Bogdanović je u pobjedi svog Washinghtona ko kuće protiv Charlottea (118-111) imao učinak od 12 minuta, 7 poena (šut 3-6), dva skoka i jedan asist.