Košarka, NBA Liga

Pobjede Bogdanovića i Hezonje, poraz Šarića

Twitter / @WashWizards

Sinoć su u NBA na teren istrčala tri hrvatska reprezentativca, Dario Šarić i njegovi Philadelphia 76ers su poraženi, dok su pobjede ostvarili Bojan Bogdanović s Washington Wizardsima i Mario Hezonja s Orlando Magicom

Od Philadelphia 76ersa su sinoć bolji sa 102-90 bili Chicago Bullsi koji još uvijek imaju izgleda za doigravanje jer su izjednačeni s Indiana Pacersima i Miamki Heatom u utrci za sedmo mjesto Istočne konferencije. .

Bullse je do pobjede predvodio Nikola Mirotić sa 22 pogotka, dok je Jimmy Butler upisao triple-double sa 19 pogodaka, 10 skokova i 10 asistencija.

Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić je ostao na korak do još jednog double-double učinka, u 22 minute je zabio devet koševa i upisao deset skokova te po jednu asistenciju, jedan blok i jednu ukradenu loptu.

Najbolji strijelac Sixersa bio je Timothe Luwawu-Cabarrot koji je utakmicu završio sa 18 koševa.

Washisngton Wizards Bojana Bogdanovića su slavili u gostima kod New York Knicksa koje su svladali sa 106-103.

Najbolji strijelac Wizardsa bio je Bradley Beal koji je utakmicu završio sa 25 koševa a i pogodio je tricu za izjednačenje 49 sekundi prije kraja. John Wall je dodao 24 koša i osam asistencija za Washington koji je izjednačen s Torontom na trećem mjestu Istočne konferencije.

Bojan Bogdanović je odigrao 31 minutu i u tom je vremenu zabio osam koševa uz šest skokova i jendu asistenciju.

Najbolji kod Knicksa bio je Carmelo Anthony sa 23 pogotka.

Orlando Magic je također sinoć upisao pobjedu, sa 115-107 su pobijedili Brooklyn Netse.

Mario Hezonja je zabio 11 koševa uz četiri skoka, jednu asistenciju i dva bloka u 21 minutu koliko je proveo na terenu.

Elfrid Payton je za Orlandovu pobjedu zabio 22 koša, a Aaron Gordon 21 uz 11 asistencija.

Najučinkovitiji u redovima Netsa bio je Jeremy Lin sa 32 pogotka, a Caris LaVert je ubacio 20.

New York Knicks - Washington Wizards 103-106
Philadelphia 76ers - Chicago Bulls 90-102
Orlando Magic - Brooklyn Nets 115-107
Indiana Pacers - Milwaukee Bucks 104-89
Atlanta Hawks - Boston Celtics 123-116
Portland Trail Blazers - Minnesota Timberwolves 105-98