Hrvatski rukometni kup

Podravka Vegeta 22. put osvojila Kup Hrvatske

HRS

U reprizi finala Kupa iz 2008. godine Podravka je ponovo svladala Trešnjevku s 24:13 (8:8) i osvojila svoj 22. Kup Hrvatske u njegovom 26. izdanju. Do pobjede su došle teže od očekivanog jer im je Trešnjevka pružala odličan otpor, poglavito kroz prvo poluvrijeme. Na kraju ipak nisu svih 60 minuta mogle držati takav tempo igre te su popustile, a pobjeda i naslov u Kupu je otišao Trešnjevci

Najbolje u redovima Podravke bile su s po četiri pogotka Nikolina Zadravec, Ekaterina Nemaškalo, Selena Milošević i Marijeta Vidak. Toth je za Trešnjevku ostala na četiri pogotka, a Olgica Andrijašević skupila je sedam obrana.

RK Podravka Vegeta – RK Trešnjevka 24:13 (8:8)

RK Podravka Vegeta: Jukić (1+2), Kapitanović (9+0), Hajduk; Zadravec 4, Dežić, Karlovčan 2, Krsnik 2, Milošević 4, Džono, Nemaškalo 4, I. Mrđen 2, Vidak 4, Pavlović, Gugić, Debelić 2. Trener: Goran Mrđen

RK Trešnjevka: Andrijašević (7+0), Brkljačić (2+0); Lesac 2, Lukšić 1, Smiljanić 1, Pašalić 1, Šimara 1, Varela 1, Toth 4, Miletić 1, Oremović, Čagalj, Vagner, Penava, Magenreuter, Dičak 1. Trener: Miran Ognjenović