nogomet, prijateljske utakmice

Nogometaši Zadra uvjerljivo poraženi u Unešiću

Facebook / NK Zadar

Nogometaši Zadra u sklopu su ljetnih priprema gostovali u Unešiću kod Zagore gdje su doživjeli uvjerljiv poraz s rezultatom 4-2

Novopečeni trećeligaš Zagora već je u prvom poluvremenu riješio pitanje pobjednika postigavši sva četiri gola unutar 45 početnih minuta. Dvostruki strijelac za domaćina bio je Sablić, jedan je pogodak postigao Pleština, dok je Rončević zatresao vlastitu mrežu i tako svome Zadru dodatno otežao posao u nastavku utakmice.

Drugo je poluvrijeme ipak pripalo Zadranima, no tek do te mjere da ublaže poraz. Prvo je Brlić postigao pogodak za 4-1, dok je Župan s bijele točke postavio konačnih 4-2.

U prvoj pripremnoj utakmici Zadrani su također doživjeli poraz. Bolji je bio Solin s uvjerljivih 3-0.