International Champions Cup

Marchisio junak Juventusa u golijadi protiv PSG-a

Twitter / @juventusfc

Juventus je na Floridi u utakmici International Champions Cupa s 3:2 pobijedio PSG

Stara dama je povela u samoj završnici prvog poluvremena kada je sjajnu asistenciju Dybale iskoristio Higuain.

Parižani su se u igru vratili u 53. minuti kada je pogodio Goncalo Guedes. Za najljepši trenutak utakmice pobrinuo se Marchisio u 62. minuti kada je sa 16 metara zakucao loptu u mrežu za 2:1.

PSG se još jednom vratio u igru u 80. minuti kada je Pastore glavom s pet metara zabio za 2:2. Ipak, Juventus je u 89. minuti stigao i do trećeg vodstva, koje je ovog puta značilo i pobjedu, a slavlje je s bijele točke donio Marchisio drugim golom na utakmici.

Mario Mandžukić odradio je prvih 45 minuta, a Miralem Pjanić drugo poluvrijeme, izvijestio je Goal.