Pripremne utakmice

Nogometaši Zadra i Šibenika odigrali miroljubivih 1-1

twitter / NK Zadar

Nogometaši Zadra, danas su na svojim Stanovima u novoj pripremnoj utakmici remizirali s gostima iz Šibenika. Nakon 90 minuta igre, rezultat je na kraju utakmice glasio 1-1

Domaćin je vrlo brzo poveo, točnije igrala se 7. minuta susreta, kada je nakon izvođenja kornera Župana s lijeve strane, gostujući igrač Stanić šokirao vlastitog vratara.

Novo veće uzbuđenje čekali smo do 18. minute utakmice, kada prvo gostujući vratar Žitnjak odlično brani udarac Jerbića, dok s druge strane u kontranapadu gosti promašuju čisti zicer. Do kraja poluvremena igra se stabilizirala i bez većih prigoda otišlo se s rezultatom 1-0 na veliki odmor.

Šibenik je u drugom poluvremenu pokazao ipak veću inicijativu, što je već u 60. minuti susreta rezultiralo izjednačenjem, nakon lijepog zgoditka Celića iz slobodnog udarca s 18 metara.

Do kraja susreta nije više bilo promjena usprkos nekim šansama s jedne i druge strane.

NK Zadar - HNK Šibenik 1-1 (Stanić 7' ag., Celić 60')

Sudac Josip Budan. Pomoćnici: Domagoj Knez i Petar Mijić

NK Zadar: Gluić - Viduka, Tokić, Jurjević, Jocić, Župan, Jerbić, Anić, Sarić, Jurić, Ivičić

HNK Šibenik: Žitnjak - Ljubičić, I. Stanić, Glavaš, Ćosić, Musa, Roca, Fuštin, Maleš, Pongračić, Brito