košarka, pripremne utakmice

Jazine Arbanasi poraženi u prvoj pripremnoj utakmici, trener Plantak poručuje: Pred nama je puno posla

KK Jazine Arbanasi

Košarkaši Jazine Arbanasa gostovali su u Šibeniku gdje su protiv istoimenog domaćina odigrali prijateljski pripremni susret. Nakon četrdeset minuta igre slavio je GKK Šibenik rezultatom 85:57

Debitantski nastup odradio je za Jazine tek pridošli Amerikanac, Giovonne Woods dok je zaigrao i Marin Zrnić koji bi također trebao potpisati ugovor za novog Premijer ligaša.

Kako je to izgledalo na Baldekinu govori trener Neven Plantak:

"Prvih osamnaest minuta to je bilo dosta solidno, zadovoljan sam. Nakon toga smo očekivano fizički pali što je Šibenik iskoristio i u konačnici uvjerljivo pobijedio. Pred nama je još jako puno posla, trebat će nam dosta strpljenja, zadnji smo krenuli s pripremama i  određeno vrijeme morat će proći dok se ne uigramo."

Kako saznaje portal Sport023, Jazine bi trebala pojačati još dvojica igra i to na visokim pozicijama, a prvu sljedeću provjeru imat će u subotu kada će u Jazinama uzvratiti gostoprimstvo Šibeniku. Ogled će se igrati s početkom u 20 sati.