Info

Impressum

Impressum

Nakladnik:

RTL Hrvatska d.o.o. za usluge

Sjedište: Krapinska 45, 10000 Zagreb
Tel: +385 1 3660 000, Fax: +385 1 3660 009, E-mail: rtl@rtl.hr, Web: www.rtl.hr

Upisana u registar Trgovačkog suda u Zagrebu MBS: 080451968,                                 

Osobni identifikacijski broj (OIB): 07330149920                                                               

IBAN: HR4623300031100217010 kod SG-Splitska banka d.d. R.Boškovića 16 – Split.  

Temeljni kapital 366.792.200,00 kn uplaćen u cijelosti.

Predsjednik Uprave: Henning Tewes
Zamjenik predsjednika Uprave: Ivan Lovreček

Proizvodnja/produkcija sadržaja, uredništvo i prodaja oglasnog prostora

Elektronski Zadar d.o.o. za trgovinu i usluge

Sjedište: Šibenska ulica 6 d, 23000 Zadar
Uprava, redakcija i marketing: Obala kneza Trpimira 2, 23000 Zadar
Osobni identifikacijski broj (OIB): 33256368577
IBAN: HR3523900011100342506 kod HPB d.d. Zagreb, Poslovnica
Zrinsko-Frankopanska 8, Zadar

Upisano u registar Trgovačkog suda u Zadru rj. broj Tt-7/115-2
MBS: 110011770
Temeljni kapital: 20.000,00 kn
Član uprave: Mladen Malik 

Direktor:

Mladen Malik 098/272-591 mladen@ezadar.hr

 

ISSN : 1846-4858

Na mrežu postavljen 21. svibnja 2007. osuvremenjavanje dnevno.

Upisan u Knjigu pružatelja elektroničkih publikacija Vijeća za elektoničke medije, KLASA: 612-12/11-11/0105, URBROJ:  567-06/04-11-01

Telefoni, telefax i e-mail:

Uprava 023/335-877 uprava@ezadar.hr
    info@ezadar.hr
Marketing 023/335-877 marketing@ezadar.hr
Redakcija 098/191-3958 desk@ezadar.hr

Glavna urednica:

Iva Pejković iva@ezadar.hr

Pomoćnik glavne urednice:

Mate Krezić   mate@ezadar.hr    

Novinari i suradnici :

Iva Pejković Kolumnist iva@ezadar.hr
Ivica Perinović Kolumnist ivica@ezadar.hr
Tomislav Bašić Kolumnist basho@ezadar.hr
Marta Bulić Tokić Kolumnist martaazica@gmail.com
Petra Parać Kolumnist toman@ezadar.hr
Ana Šarić Desk/ Kultura ana@ezadar.hr    
Antonia Zubak Desk/ Lifestyle antonia@ezadar.hr
Maja Jurica Desk/ Kultura maja@ezadar.hr
Mate Krezić Urednik Sport mate@ezadar.hr
Marko Bušljeta Sport marko@ezadar.hr
Iva Perinčić Foto ivap@ezadar.hr
Leo Banić Foto leo@ezadar.hr
Bojan Bogdanić Foto bojan@ezadar.hr

Reci što misliš!